MÖBLER / Bord / Salongsbord 10739516
nr 1073 9516
Salongsbord
Nyrokoko. Mahogny, längd: 123 cm, djup: 77 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:58:16
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr